Yükleniyor...

UZAY’DAN KLİNİKLERE ÇOK UYGUN KOMPLE KİRALIK MÜSTAKİL BİNA

45,000₺

Açıklama

ÇOK MERKEZİ KONUMDA ULAŞIM SORUNU OLMAYAN,KOŞUYOLUNDA 400 M2 ARSA İÇİNDE 234 M2 TABAN OTURUMU OLAN,MÜSTAKİL BAHÇELİ,TEK ARABALIK OTOPARKI OLAN,SÜS HAVUZLU,2 AYRI GİRİŞİ OLAN BİNA’DA,BİNANIN ÜST TARAFINDAN SALİH OMURTAK SOKAK TARAFINDAN GİRİŞİ VAR, DİĞER ALT TARAFDAN İSE  DÜZ GİRİŞTEN YANİ  ASMADALI SOKAK TARAFINDAN GİRİŞİ VARDIR.BİNAMIZIN ÖZELLİKLERİ İSE;

         BİNANIN YAPIMI İÇİN ALINAN KOT ÜST SOKAKTAN ALINDIĞI İÇİN ŞUANKİ İMARA GÖRE BİR KAT EKSİĞİ VARDIR.YAPI KAYIT BELGESİ ALINMIŞTIR.KREDİYE UYGUNDUR.   

 GİRİŞ KAT:2 ODA,SALON,MUTFAK,HOL VE HİDROFOR. BULUNMAKTADIR

BİRİNCİ KAT:2 ODA,SALON,MUTFAK,HOL VE BANYO BULUNMAKTADIR.

İKİNCİ KAT:1 ODA ,SALON,MUTFAK,HOL,BALKON,ŞÖMİNE VE BANYO BULUNMAKTADIR.

ÜÇÜNCÜ KAT:2 ODA,SALON,MUTFAK,HOL,SAUNA VE BANYO BULUNMAKTADIR. 

ULAŞIM OLARAK; KADIKÖY İSKELE 2,5 KM, AVRASYA TÜNELİ 1,6 KM, HAREM FERİBOT İSKELE 3 KM, 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ 4,0 KM, HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ – ÖZEL BİLFEN ÜSKÜDAR FEN LİSESİ KOLEJİ – ÖZEL İSTEK ACIBADEM OKULLARI – ÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ VE FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ – MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ – HAYDARPAŞA NUMUNE HASTANESİ 2 KM KADAR YAKINDIR.

ACIBADEM HASTANESİ – DR. SİYAMİ ERSEK GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ HST. – ÖZEL MEDİPOL HASTANESİ – MARMARAY VE METRO (AYRILIK ÇEŞMESİ) – VALİDEBAĞ KORUSU – TEPE NATİLİUS ALIŞVERİŞ MERKEZİ – CAPİTOL ALIŞVERİŞ MERKEZİ İLE KOMŞUDUR.KLİNİKLERE VE BÜYÜK OFİSLERE UYGUNDUR.

AYNI ZAMANDA KOŞUYOLU HEM SOSYAL HAYAT, HEM YEME İÇME MEKÂNLARI, KAFELER, BANKALAR, MARKETLER, HASTANE, VALİDEBAĞ KORUSU, BİRÇOK YERLİ VE YABANCI KURUMSAL FİRMANIN ŞİRKET MERKEZLERİ VE KONUT OLARAK VİLLALARDAN OLUŞAN İSTANBUL’UN EN DEĞERLİ BÖLGELERİNDENDİR.

 

Lokasyon

Bu Emlağı Paylaş

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir